piłka nożna / wojewódzka okręgówka
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 31.07.2016 23:32
Gajdemski w Łódzkim Klubie Sportowym
autor: ArielWychowanek Chemika Police, Kacper Gajdemski został nowym zawodnikiem III ligowego ŁKS-u Łódź.

Piłkarz Chemika Police, który w poprzedniej rundzie był wypożyczony do Świtu Skolwin znalazł uznanie w oczach sztabu szkoleniowego Łódzkiej drużyny. Kacper trafił z Chemika do ŁKS-u na zasadzie transferu definitywnego. Młody wychowanek Chemika podpisał z nowym klubem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia współpracy o kolejne lata.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 31.07.2016 14:28
Kolejny sparing na plus
autor: ArielKolejny sparing i kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Chemika Police tym razem nasza drużyna ograła Iskierkę Szczecin 4:0.

Dzisiejsze spotkanie zostało podzielone na trzy tercje po 30 min. Po pierwszych 30 minutach Chemicy za sprawą Adama Porzezińskiego prowadzili z Iskierką Szczecin 1:0. Nasz środkowy obrońca wykorzystał dobre dośrodkowanie Lewandowskiego i strzałem z główki pokonał golkipera Iskierki. Na kolejne trafienie dla Chemika trzeba było czekać do 51 minuty. Wtedy to po kolejnym stałym fragmencie i fatalnej interwencji bramkarza gości piłkę z najbliższej odległości do bramki Iskierki wepchnął debiutujący w zespole Chemika Sebastian Prokopowicz.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka czciborek - 30.07.2016 23:01
Kolejne zwycięstwo Czcibora
UKS Czcibor Cedynia w swoim trzecim sparingu pokonał grający dwie klasy wyżej zespół Błękitnych Pniewo 5:3.
Mecz był pełen walki i dobrych ciekawych akcji z obu stron. Strzelcami bramek dla Cedyni byli Arkadiusz Bronakowski, Przemysław Bandyszewski, Łukasz Kołodziejczyk, Marcin Borczynski, gol samobójczy. Ponadto w drużynie z Cedyni mogliśmy zobaczyć powracającego po rocznej przerwie środkowego pomocnika Marka Starzyka oraz Tomasza Borczyńskiego, który prawdopodobnie jednak nie zasili Odry Chojna i zostanie w klubie z Cedyni.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 28.07.2016 22:58
Chemik ogrywa Jeziorak w sparingu
autor: ArielSwoje czwarte zwycięstwo w czwartym test meczu odnieśli podopieczni Łukasza Borgera. Tym razem Chemicy ograli IV ligowego Jezioraka Szczecin 3:0(1:0).

Do przerwy policzanie prowadzali 1:0 po bramce Emila Kupińskiego. Po wznowieniu gry na 2:0 podwyższył Michał Janicki. Tuż przed końcowym gwizdkiem trzeciego gola dla Chemika zdobył wprowadzony po przerwie Adrian Felicki i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:0 dla Chemików.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 27.07.2016 14:10
Chemik Police zyskał wsparcie Grupy Azoty Police
autor: ArielGrupa Azoty Zakłady Chemiczne 'Police' S.A. została głównym partnerem Klubu Piłkarskiego Chemik Police na najbliższy sezon rozgrywkowy.

Grupa Azoty Police podpisując umowę partnerską rozpoczyna z piłkarskim Chemikiem Police ścisła współprace. Wcześniej policka firma wspierała klub w mniejszym zakresie. Teraz zaangażowanie Grupy Azoty w policki klub będzie zdecydowanie większe. Nowa umowa to kolejny krok w kierunku zacieśnienia współpracy pomiędzy Chemikiem a policką spółką. Wcześniej dzięki inicjatywie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne 'Police' S.A. szczeciński klub Pogoń zawarł w czerwcu br. umowę z klubem.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka czciborek - 25.07.2016 12:15
Wysokie zwycięstwo Czcibora
UKS Czcibor Cedynia w drugim meczu kontrolnym na stadionie w Piasecznie pokonał miejscowego Piasta 10:0. Cały pojedynek rozgrywany był pod dyktando drużyny z Cedyni, która przeważała od pierwszej do ostatniej minuty.
Kolejnym sparing drużyna z UKS Czcibor Cedynia rozegra na własnym obiekcie w sobotę 30 lipca 2016 roku, ich przeciwnikiem będzie silna drużyna Błękitu Pniewo. Godzina spotkania jest w trakcie ustaleń o czym poinformujemy w późniejszym okresie.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 24.07.2016 21:16
Chemik wygrywa trzeci sparing z rzędu
autor: ArielW swoim trzecim meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police pokonali Mierzyniankę Mierzyn 2:1(1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Emil Andrzejewski i Karol Ława.

Od samego początku spotkania ton gry nadawała nasza drużyna. Pierwszą bramkę policzanie zdobyli już w 13 minucie spotkania. Dobre dośrodkowanie Blasiusa z rzutu rożnego pewnie wykorzystał Emil Andrzejewski, który strzałem z główki pokonał golkipera Mierzynianki. Chwilę później powinno być 2:0 dla żółtozielonych, niestety kapitalnej sytuacji nie wykorzystał Blasius. Strzelając tuż obok lewego słupka. Jeszcze przed końcem pierwszej części spotkania Chemicy mieli swoje szanse na podwyższenie prowadzenia.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka krab - 23.07.2016 15:08
Na Ziemi Gryfickiej poprawi się stan bazy sportowej
autor: ezamosc.plRemonty obiektów sportowych w Wyszoborze i Płotach otrzymają dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego. Pomoc trafi do Gminy Płoty oraz Powiatu Gryfickiego.
Z pozyskanej dotacji Gmina Płoty dofinansuje modernizację budynku klubowego i szatni na stadionie w Wyszoborze, gdzie swoje mecze piłkarskie rozgrywa drużyna Zielonych. Koszt inwestycji oszacowano na ponad 53,5 tys. zł. Powiat Gryficki pozyskane fundusze przeznaczy na wymianę podłogi w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnej w Płotach im. Wincentego Witosa przy ul. Paderewskiego. Prace wyceniono na ponad 90 tys. zł. Władze samorządu województwa wsparły każdą z inwestycji kwotą 18,3 tys. zł.