piłka nożna / wojewódzka okręgówka Bengoro - 18.08.2016 11:28
2. kolejka koszalińskiej okręgówki
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania 2. kolejki rundy jesiennej w ramach koszalińskiej klasy okręgowej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 15.08.2016 14:03
Chemik ograł Inę w Ińsku
autor: rudy66autor: C80W swoim pierwszym spotkaniu w nowym sezonie piłkarze Chemika Police pewnie pokonali na wyjeździe Inę Insko 5:2(2:0).

Pierwsza bramka dla Chemika padła w 22 minucie spotkania. Po błędzie obrony w sytuacji sam na sam znalazł się Kamil Bieniek i z premedytacją wykorzystał błąd defensywy gospodarzy. Na drugą bramkę dla żółtozielonych musieliśmy czekać zaledwie 6 minut. Wtedy to dobre dośrodkowanie Pawła Szewczykowskiego bezbłędnie wykorzystał Adrian Skrętny. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie mimo kilku okazji naszej ekipy.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka arti15 - 12.08.2016 09:42
Spadkowicz inauguruje starciem z rezerwami Bałtyku
autor: Wojciech PieczyńskiTrudne spotkanie w pierwszej kolejce nowego sezonu czeka rezerwy Bałtyku Koszalin, które zmierzą się ze spadkowiczem z czwartej ligi.

Wiekowianka niczym jednak nie przypomina zespołu z poprzedniego sezonu. Drużyna z Wiekowa zmieniła się diametralnie. Z drużyny odeszli niemal wszyscy zawodnicy, a także rezygnację złożył Łukasz Korszańśki. Nowym szkoleniowcem został Łukasz Szmajdziak. Gracze z powiatu sławieńskiego bardzo późno rozpoczęli przygotowania, bo dopiero pod koniec lipca. Zdołali przed rozpoczęciem sezonu rozegrać zaledwie jeden sparing, który zremisowali 1:1. Rywalem Wiekowianki był zespół GKS-u Leśnika II Manowo. Obie bramki padły w pierwszej połowie i oba z rzutów karnych.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka arti15 - 12.08.2016 09:30
Victoria rozpoczyna starciem z Barwicami
autor: RobusLesnkRossaW najbliższy weekend ruszają rozgrywki koszalińskiej klasy okręgowej. Sianowska Victoria w pierwszej kolejce podejmować będzie Błonie Barwice.

Gospodarze w rozpoczynającym się sezonie zamierzają ponownie zająć czołową pozycję. W poprzednim sezonie sianowianie z 42 punktami na koncie zajęli 7 lokatę na koniec rozgrywek. Natomiast Błonie Barwice uplasowali się na dziewiątej pozycji z 36 puntami na koncie.

W dwumeczu Victorii z Błoniami lepsi okazali się gracze z Barwic. Pierwszy mecz 17 października 2015 roku zakończył się wygraną Błoni 4:2. W rewanżu 14 maja br. padł remis 2:2.

piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 12.08.2016 07:50
Kadra i Ruchy transferowe w Chemiku
autor: ArielJuż w najbliższą sobotę piłkarze Chemika Police rozpoczną nowy sezon w V lidze a ich przeciwnikiem w meczu wyjazdowym będzie Ina Insko.

Tak więc przyszedł czas na podsumowanie okienka transferowego w naszym zespole i przedstawienie kadry zespołu na rundę jesienną sezonu 2016/17. Na początku warto wspomnieć, że zespół Chemika został zbudowany praktycznie od zera. Misję budowy nowej drużyny, która miejmy nadzieje powalczy o awans do IV ligi powierzono trenerowi Łukaszowi Borgerowi.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka Bengoro - 10.08.2016 22:30
1. kolejka szczecińskiej okręgówki
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze spotkania rundy jesiennej w ramach szczecińskiej klasy okręgowej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka Bengoro - 10.08.2016 22:29
1. kolejka koszalińskiej okręgówki
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 09.08.2016 18:01
Cieszy mnie powrót każdego wychowanka
autor: ArielW sobotę piłkarze Chemika Police rozegrali swój ostatni sparing, kończący przygotowania do nowego sezonu. A już w najbliższy weekend rozpoczną rozgrywki na poziomie V ligi. Zadaliśmy kilka pytań trenerowi Łukaszowi Borgerowi, jak ocenia sytuację po przepracowanym okresie przygotowawczym. Zapraszamy do lektury.

Za tydzień pierwsze spotkanie Chemika w V lidze. Czy ma już trener w głowie jedenastkę, która wybiegnie na to spotkanie?

Zarys składu już mam. Są jeszcze wątpliwości w przypadku 2-3 pozycji. Na treningach jest rywalizacja, walka o skład będzie się toczyć do ostatniego treningu. O tym kto wybiegnie w pierwszym składzie zdecyduje aktualna dyspozycja zawodników. Nie będzie świętych krów, nikt nie będzie grał za zasługi.