krab
piłka nożna / wojewódzka okręgówka
piłka nożna / wojewódzka okręgówka kondzio2 - 04.08.2014 17:22
Orzeł remisuje z Morzyckiem
Po dość wyrównanym spotkaniu MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój zremisował na własnym boisku z Morzyckiem Moryń 2:2 (0:0).

Mecz rozegrano w niedzielne popołudnie. Spotkanie, a szczególnie druga połowa, toczyła się w złych warunkach atmosferycznych, przy silnym wietrze i szalejącej burzy. W zespole Orła debiutowali Mateusz Pawlus oraz Bartosz Sobas. Ich występ można zapisać na plus. W obronie dobrze pod nieobecność Bartosza Limanówki zagrał inny Bartosz - Okuniewski. Natomiast w bramce stanęło aż trzech bramkarzy: spotkanie rozpoczął Karol Lizurej, a w drugiej połowie wszedł najpierw Łukasz Jobke, a następnie Adrian Przewłocki. Bramki dla Orła strzelili: Hubert Sobas oraz Patryk Łukian.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka wiekowianka - 04.08.2014 07:08
Sparingi Wiekowianki
Za zespołem z Wiekowa kolejny test mecz. Po wygranej z Wybrzeżem Biesiekierz 7-2, zespół Wiekowianki zmierzył się z dwoma trzecioligowcami. W meczu z Bałtykiem padł wynik 4:2 dla Bałtyku a w meczu z Astrą Ustronie Morskie 3:1 dla Astry.
W meczach tych trener Wiekowianki miał do dyspozycji po 20 zawodników, a więc była to okazja do sprawdzenia i poznania wszystkich chętnych do gry w zespole. W niedzielę natomiast podopieczni Michała Kraszewskiego zmierzyli się z zespołem Juniorów Bałtyku Koszalin występującym w Centralnej Lidze Juniorów.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka tomygun - 03.08.2014 19:03
Kolejne sparingi Drawy II
Zapraszamy sympatyków piłki nożnej na stadion do Drawska, w najbliższy czwartek o godzinie 18.30 Drawa II zagra z Światowidem Łobez.
To kolejny sprawdzian po Turnieju Pytla oraz przegranych sparingach z Olimpem Złocieniec (1:2) i Mewą Resko (3:5). Trener Maciej Kwiatkowski chce jeszcze przed ligą rozegrać kilka sparingów.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka tomygun - 03.08.2014 18:17
Mewa wygrywa z rezerwami Drawy
autor: PszczółekW sobotę o godzinie 17.00 Drawa II Drawsko rozegrała sparing z Mewą Resko. Ze względu na temperaturę rozegrano 3x30 minut.
Mecz zaczął się od szarpanej gry. Gospodarze wyszli na prowadzenie. Chwilę później świetne podanie Igora Banego wykorzystał Walkiewicz. Drugie 30 minut rozpoczęło się od dominacji Drawy. Igor Bany po indywidualnej akcji wyszedł sam na sam z bramkarzem i zdobył gola.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka tomygun - 02.08.2014 00:40
Drawa II Drawsko zagra z Reskiem
autor: PszczółekW sobotę, 2 sierpnia o godz. 17:00 Drawa II Drawsko Pomorskie zagra na wyjeździe mecz kontrolny z drużyną Mewy Resko.
Mewa występuje w niższej lidze. W ostatnim sezonie zajęła 6. miejsce w tabeli Klasy Okręgowej - Szczecin Północ. Będzie to kolejny mecz przygotowawczy Drawy II, po Turnieju Pytla i przegranej potyczce z Olimpem Złocieniec.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka tomygun - 31.07.2014 11:55
Żuk i Witoń odejdą z Drawy II
Środkowy pomocnik Rafał Żuk i napastnik Wojciech Witoń najprawdopodobniej w nowym sezonie zagrają w zespole Sparty Węgorzyno.
Rafał Żuk to doświadczony zawodnik, który był bez wątpienia siłą napędową zespołu oraz jednym z najbardziej doświadczonych i pracowitych na boisku. Wojciech Witoń w minionym sezonie strzelił najwięcej goli dla Drawy II.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka slupszczanin - 30.07.2014 09:03
Sparingowe starcie dwóch Gryfów
autor: ttbW najbliższą sobotę 02.08 dojdzie w Polanowie do meczu sparingowego dwóch Gryfów. Miejscowy z Polanowa, podejmie IV-ligowego ze Słupska. Faworytem tej gry są wyżej notowani goście. Do tej pory oba zespoły spotkały się w swojej historii tylko raz. Było to dokładnie 14 lat temu 29 lipca 2000 roku, kiedy to również w spotkaniu kontrolnym w Słupsku, grający wówczas w lidze okręgowej słupszczanie pokonali Gryfa Polanów 4:1. Dla gości bramkę zdobył wtedy Krzysztof Domaros, a dla gospodarzy trafiali 2x Grzegorz Porzega, Marcin Mazgis i Dominik Brandt.
Czy po 14 latach uda się rewanż dla Gryfa z Polanowa, przekonamy się w najbliższą sobotę o godz. 17,oo. Kibiców serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polanowskiego stadionu przy ulicy Polnej 4.

piłka nożna / wojewódzka okręgówka szofer21 - 28.07.2014 20:58
Nadchodzący sezon Orkana Suchań
autor: swider17W czwartek 24.07. o godzinie 19:00 na boisku w Przewłokach Orkan rozegrał swój drugi mecz kontrolny w tym okresie przygotowawczym. Zakończył on się remisem 2-2.

Skład I połowa : Niemczynowicz, Kłyszejko, Sałapata K., Piesyk G., Piesyk D., testowany, testowany, Adrabiński, Świderski E., Szubert, testowany.