piłka nożna / wojewódzka okręgówka
piłka nożna / wojewódzka okręgówka kazik - 22.03.2015 13:58
Udana inauguracja wiosny
autor: P. SkibaMorzycko Moryń wygrywa na własnym stadionie z Orkanem Suchań.

W sobotę 21.03.2015 Morzycko Moryń podejmowało przed własną publicznością drużynę Orkana Suchań, w ramach 17 kolejki rozgrywek wojewódzkiej okręgówki. Rywalem Morzycka była drużyna zajmująca na tą chwilę 14 pozycje w ligowej tabeli. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny Morzycka 5:0 (2:0). Przez całe spotkanie gospodarze spotkania dominowali na boisku, co miało odzwierciedlenie w końcowym wyniku meczu.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka skryba1213 - 19.03.2015 13:29
17. kolejka szczecińskiej okręgówki
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania rundy wiosennej w ramach szczecińskiej klasy okręgowej.

Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i wideorelacji oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka skryba1213 - 19.03.2015 13:27
19. kolejka koszalińskiej okręgówki
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania rundy wiosennej w ramach koszalińskiej klasy okręgowej.

piłka nożna / wojewódzka okręgówka Brendon - 18.03.2015 15:03
Wicelider wraca do domu
autor: PszczółekW sobotę, o godz. 16.00 na stadion przy ul. Wojska polskiego wracają piłkarze Pomorzanina Nowogard, którzy zmierzą się z przedostatnią drużyną tabeli - Gavią Choszczno. Zdecydowanym faworytem wydaje się drużyna wicelidera szczecińskiej okręgówki wzmocniona m. in. wychowankiem słynnego Cruzeiro, byłym mistrzem polski, zawodnikiem m. in. ŁKS Łódź, Jagiellonii czy Pogoni- Fernando Maia Batistą.

piłka nożna / wojewódzka okręgówka Trezegool - 16.03.2015 11:24
Zwycięstwo Sparty Węgorzyno na inaugurację
Rozpoczęła się runda rewanżowa sezonu 2014/15. Sparta Węgorzyno rozpoczęła ją od wyjazdowego meczu z  zespołem Gavii Choszczno.

Sam mecz, jak większość tych po przerwie zimowej do porywających widowisk nie należał ale ostatecznie zwycięsko wyszła z niego drużyna , która tego dnia stworzyła sobie więcej dogodnych okazji. W 5 minucie strzał z rzutu wolnego na bramkę Przmysława Norycy oddał zawodnik Gavii, jednak był to strzał niecelny. W 11 minucie w wyniku dośrodkowania Emiliana Kamińskiego z lewej strony przed szansą stanął Konrad Prawucki, którego uprzedził obrońca gospodarzy.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka kazik - 16.03.2015 09:22
Remis na inaugurację
autor: PszczółekMorzycko Moryń zremisowało w Płotach z Polonią 1:1 (0:0). Bramkę na wagę remisu dla Morzycka zdobył Adrian Kamień w 80 minucie meczu.

Warunki pogodowe: wiatr i co warto podkreślenia bardzo dobrze przygotowana murawa jak na tą porę roku. Początek spotkania to przewaga gospodarzy, duża liczba stałych fragmentów gry (rzuty rożne,rzuty wolne), przy których gracze Polonii byli bardzo groźni. Bardzo dobrze w bramce spisywał się w tym meczu Robert Chrzanowski, bramkarz Morzycka, który kilkakrotnie uratował zespół przed utratą bramki.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka krab - 14.03.2015 20:42
Poznaliśmy najlepszych i najpopularniejszych
W gościnnych progach hotelu Dobosz w Policach odbyła się uroczysta gala piłkarska, która podsumowała plebiscyt „Piłkarz Roku 2014”.
Jako pierwsi na scenę wyszli laureaci z kategorii, gdzie decydowały głosy kibiców, oddawane przez sms-y i poprzez strony Głosu Szczecińskiego, Koszalińskiego i portalu Ligowiec.net. Najpopularniejszą piłkarką roku została 17-letnia Dominika Lubowiecka z Zalewu Stepnica, która oprócz piłki nożnej zakochana jest w tańcu. Podobno nieźle prezentuje się w breakdance. W B klasie natomiast najwięcej głosów zdobył Paweł Łubian (Aquila Szczecin), który wyprzedził Adama Madeja (Rybak Wełtyń) oraz Sebastiana Jarosza (Sparta Skalin). W A klasie na pierwszym miejscu w głosowaniu był „ Pancernik”, czyli Patryk Filipowicz z Sępa Brzesko. Podobno na swojej drodze nadal nie znalazł rywala, który potrafiłby wygrać z nim pojedynek bark w bark. Grawer za drugie i trzecie miejsce otrzymali Dominik Urbański (Prawobrzeże Świnoujście) i Tomasz Zawilski (Dąb Dębice).
piłka nożna / wojewódzka okręgówka skryba1213 - 12.03.2015 12:00